Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Edip Ugur’u Ziyaret ettik

0

 

16

Balıkesir  Büyük Şehir Belediye Başkanımıza makamında  bir ziyaret gerçekleştiren  Yönetim Kurulumuz  Derneğimizin yapmış olduğu faaliyetler hakkında  bilgiler verdi. Yapılan görüşmede  derneğimizin  yaşadığı yer  sorunu dile getirildi..Çalışmalarımızı takdirle karşılayan Büyük şehir Belediye Başkanımız sayın Edip Uğur   daire başkanlarınında hazır bulunduğu toplantı çerçevesi içerisinde  Gereken desteklerin imkanlar ölçüsü içerisinde verileceğini belirtti.12

 

Sıcak bir ortam içerisinde geçekleşen toplantı sonrası  Büyük şehir Belediye başkanımız sayın Edip Uğur Dernek  Yönetim Kurulu üyesi Sayın Murat Yoldaşın beraberindeki oğlu Berkan Yoldaş’a oyuncak araba hediye etti. Almış olduğu oyuncak arabaya çok sevinen Berkant yeğenimiz Belediye başkanı amcasına teşekkür etti..

10

 

 

 

Büyük Şehir Belediye Başkanımızın Berkant yeğenimize hediyesini takdim ettiğinde gözlerindeki sevinç görülmeye değerdi..

 

Karşılıklı devam görüşmeler sonrasında derneğimize  bu güne kadar desteklerini esirgemeyen  Büyük Şehir Belediye Başkanlığımıza  911 Arama Kurtarma Derneği Olarak bir plaket takdim edildi
13

 

İftaiye daire Başkanlığına  bir  ziyaret gerçekleştiren Derneğimiz yönetim kurulu üyeleri Daire başkanımız Nazım Ergelen  ile bir araya geldi. Bu güne kadar  itfaiye ekiplerimiz ile birlikte bir çok operasyona katılan ekibimiz  karşılaştığı sıcak ilgiden dolayı Büyük şehir Belediye Başkanımız Sayın Edip uğur ve İtfaiye Daire Başkanımız Nazım Ergelen’e  teşekkür ederek ziyareti sonlandırdı..Olumlu ve sıcak bir ortamda bizleri karşılayan Büyük şehir Belediye başkanımız sayın Edip uğura ve İtfaiye daire Başkanımız Nazım Ergelen’e teşekkür ederiz..

11

Bölgemizde meydana  gelen/gelebilecek felaketlerde birlikte çalıştığımız Balıkesir büyük şehir itfaiye başkanlığı ile  ortak çalışmalara ülkemiz  milletimiz adına çalışmalarımıza devam edileceği karşılıklı olarak tekrar deklare edildi..Bölgemizin 1.derecede  deprem bölgesi içerisinde  bulunması  ,derneğimizin karşılaştığı / yaşadığı sorunlar karşılıklı olarak  görüşüldüğü toplantı sonrası  günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek merkeze dönüş yapıldı..

Leave A Reply